«هیس!...» بهترین فیلم «جشنواره فیلم ایرانی» آمریکا

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» ساخته پوران درخشنده جوایز اصلی هفتمین «جشنواره فیلم ایرانی» سان فرانسیسکو آمریکا را از آن خود کرد.

به گزارش شرکت فیلمسازی خورمهر ، برگزیدگان هفتمین «جشنواره فیلم ایرانی» سان فرانسیسکو معرفی شدند و فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» بیشترین جوایز این جشنواره را از آن خود کرد. براساس این گزارش جوایز این جشنواره به شرح زیر است:

- جایزه بهترین فیلم به «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده

- جایزه بهترین کارگردان به پوران درخشنده برای کارگردانی فیلم «هیس!...»

- جایزه بهترین فیلمنامه به طور مشترک به پوران درخشنده و میترا بهرامی برای نگارش فیلمنامه  «هیس!...»

- جایزه بهترین بازیگر مرد برای فرامرز قریبیان برای بازی در فیلم «گناهکاران»

- جایزه بهترین بازیگر زن برای طناز طباطبایی برای بازی در فیلم «هیس!...»

- جایزه بهترین فیلمبرداری به «زمستان آخر» به کارگردانی سالم صلواتی

فیلم های «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» ، «دربند» ، «گناهکاران» ، «مهمونی کامی» و «زمستان آخر» در این جشنواره حضور داشتند.

مراسم بزرگداشت «پوران درخشنده» همزمان با نمایش فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» در هفتمین دوره جشنواره فیلم‌های ایرانی سان فرانسیسکو روز 5 مهرماه در کشور آمریکا برگزار ‌شد.

جشنواره فیلم ایرانی 5 و 6 مهرماه امسال در سان فرانسیسکو برگزار شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (مهشید)

    فیلم هیس حرف دل اکثر دخترای ایران بود که بدلیل طرز تربیت و فرهنگ متناقض بیرون جامعه نه میتونن مشکلاتشون را بیان کنن و نه کسی از این قبیل دختران دفاع میکنه. تو ایران مرد هر کار دلش میخواد میکنه و هرگز مورد شماتت قرار نمیگیره ولی زنها و دختران زیادی قربانی هوس مردهای بی شرف میشن و از ترس آبرو و موقعیت خانواده صداشون در نمیاد و اگرم در بیاد تشت رسواییش تو کل فامیل و محله میپیچه و مهر هرزگی میخوره رو بخت و پیشونیش.متاسفانه ایران امروز پر شده از دخترای سیاه بخت و فریب خورده

logo