نمایش و نقد و بررسی «هیس!» در ترکیه

 

فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» به کارگردانی پوران درخشنده روز پنجشنبه  25 اردیبهشت ماه در دانشگاه «فنی خاورمیانه» آنکارا کشور ترکیه به اکران گذاشته می شود.

به گزارش شرکت فیلمسازی خورمهر ، جلسه نمایش فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» با حضور خانم پوران درخشنده کارگردان و تهیه کننده  فیلم ساعت 13:30 روز پنجشنبه 25 اردیبهشت ماه در سالن «سولماز ایزدمیر» دانشگاه «فنی خاورمیانه» آنکارا کشور ترکیه برگزار می شود و پس از نمایش فیلم جلسه پرسش و پاسخ با حضور دانشجویان دانشگاه و خانم درخشنده برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» حضور موفقی در جشنواره های جهانی و همچنین اکران خارج از کشور خصوصا آمریکا و کانادا داشته است و مورد تقدیر نشریه معتبر ورایتی قرار گرفته است.

این فیلم داستان کودکی است که در دوران طفولیت مورد آزار قرار می گیرد و به حدی از این اتفاق دچار وحشت و ترس می شود که حتی در بزرگسالی نیز این ترس در ذهنش باقی می ماند. حال «شیرین» که بزرگ شده و تا آستانه ازدواج و تشکیل خانواده پیش رفته، فاجعه ای به بار می آورد که این ترس او ریشه دراتفاقات دوران کودکی اش دارد و ...

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
logo