نمایش «هیس!» به نفع بنیاد خیریه آراسته

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» ساخته پوران درخشنده روز پنج شنبه 14 آذر ماه برای بنیاد خیریه پروین آراسته نمایش داده می شود.

این فیلم روز پنج شنبه 14 آذر ماه ساعت 18 طی مراسمی در سینما جوان (مجموعه چمران) واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر برای بنیاد خیریه پروین آراسته به نمایش در می آید. در این مراسم پوران درخشنده کارگردان به همراه شیرین بینا ، مائده طهماسبی ، سارا بهارلو و غزل ذوالفقاری از بازیگران فیلم هم حضور دارند و در این ارتباط صحبت‌هایی انجام می دهند.همچنین پروین آراسته مدیر این بنیاد نیز سخنرانی خواهد داشت.

بنیاد خیریه آراسته هم اکنون خرج تحصیل 175 دانشجو با استعداد و ممتاز را که خانواده آنها بضاعت مالی ندارند متقبل شده است. سال گذشته این بنیاد مراسمی را برای تعدادی از دانشجویان پس از پایان مقاطع تحصیلی همچون کارشناسی برگزار کرد. این بنیاد تا مقطع دکتری نیز این دانشجویان را حمایت مالی می کند.

علاقه مندان برای تهيه بليط می توانند به گيشه سينــــما جوان مراجعه نمايند يا با تلفنهای 22170631-22422616 تماس حاصل فرمايند.

«هیس! دخترها فریاد نمی زنند» هم اکنون در آمریکا روی پرده است و در آن بازیگرانی چون طناز طباطبایی، شهاب حسینی، مریلا زارعی، بابک حمیدیان، امیر آقایی و ... بازی می کنند. این فیلم در اکران سینماهای ایران با فروش بالای چهار و نیم میلیارد تومان روبرو شد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

logo