«هیس!...» در بخش مسابقه جشنواره فیلم هند

 

فیلم سینمایی «هیس!...دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره فیلم هند به نمایش درمی‌آید.

به گزارش شرکت فیلمسازی خورمهر به نقل از معاونت ارتباطات و امور رسانه‌ای بنیاد سینمایی فارابی، فیلم «هیس!...دخترها فریاد نمی‌زنند» که پیش از این در سی و هفتمین جشنواره فیلم سائوپائولو برزیل شرکت کرده و یکی از فیلم‌های محبوب تماشاگران ایرانی در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر و همچنین اکران عمومی داخل کشور در سال جاری بوده است، یکی از پانزده عنوان فیلمی است که توسط اعضاء هیات داوران این جشنواره مورد قضاوت قرار می‌گیرد.

اعضاء هیات داوران جشنواره بین‌المللی فیلم هند ، گوران پاسکالیه ویچ (کارگردان صرب/ رییس هیات داوران)، ویکتور بانرجی(بازیگر هندی)، کلر دنی (سینماگر فرانسوی)، پراسانا ویتاناگی (فیلم‌ساز سرلانکایی) و عتیق رحیمی (نویسنده و کارگردان افغانی) می باشند.

چهل و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم هند، به میزبانی شهر گوا که مطابق تقویم فیاپف (فدراسیون بین‌المللی اتحادیه تهیه‌کنندگان فیلم) یکی از چهارده جشنواره بین‌المللی رقابتی به حساب می‌آید از 29 آبان تا 9 آذر ماه  سال جاری در کشور هند برگزار می‌شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
logo