تقدیر از پوران درخشنده در کانادا

همزمان با نمایش فیلم هیس! از پوران درخشنده بخاطر یک عمر فعالیت هنری ، در سینما یورک تورنتو تقدیر شد.

به گزارش شرکت فیلمسازی خورمهر ، شنبه 25 اکتبر برابر با 4 آبان ماه همزمان با نمایش فیلم هیس! ، مراسم تجلیل و تقدیر از یک عمر فعالیت هنری خانم پوران درخشنده در سینما یوک تورنتو برگزار شد.

آخرین هفتهٔ اکران فیلم «هیس! دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» با حضور بانوی میلیاردی سینمای ایران، پوران درخشنده تا 31 اکتبر برابر با پنجشنبه 9 آبانماه هر شب ساعت 8 ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است علاوه بر کانادا ، فیلم هیس! در آمریکا نیز اکران خواهد شد.

فیلم «هیس! دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» در چهارمین جشنواره فیلمهای ایرانی لندن در تاریخ سوم نوامبر برابر با 12 آبانماه در سالن نمایش گرین وود لندن به روی پرده می رود و بعد از نمایش فیلم جلسه پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد.

چهارمین جشنواره فیلم های ایرانی لندن از تاریخ اول تا نهم نوامبر برابر با 10 تا 18 آبان در لندن برگزار می شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان (زهره)

  نقدهای زیادی را درباره این فیلم خواندم و یکی از آنها را بیشتر پسندیدم و فکر کنم خوب باشد بخوانیدش. خسته هم نباشید. و ما خوشحالیم بخاطر خانم درخشنده که پیروز میدان اند.
  http://darangfilm.blogfa.com/1392/07

 • مهمان (azad)

  سلام ببخشید این فیلم کی میاد تو بازار؟

 • مهمان (دختر ایرانی)

  با سلام واقعا تبریک میگویم در فضایی مانند فضای فرهنگی جامعه ایرانی بررسی چنین موضوعاتی کار اسانی نیست به خود میبالم که زنانی مانند خانم درخشنده که به راستی از افتخارات این سرزمینند را هانند اسمشان درخشان و درصدر میبینم.درود بر این همه جسارت و درایت(باید زن باشید تا حس کنید این همه نا امنی را.....)

logo